adsense en çok kazandıran siteler

Birçok Google Adsense kullanıcısı, Adsense en çok kazandıran siteler arama işlemlerini sistemi kullandığı sürece yapmaktadır. Peki doğru bir arama ve yoğunlaşma yolumudur? Kesinlikle evet. Genelde Adsense en çok kazandıran kelimeler şeklinde yapılan aramalarda genellikle blog, forum veya portal sahibi kişiler her konudan bahsettikleri için bu kelimeleri de web sitelerine ekleyerek pastadan pay almak isterler. Fakat Google Adsense çalışma prensipleri, en çok kazandıran kelime hedefini konulu ile ilgili sitelerde yayınlamaktadır. Kaldı ki o konu ile ilgili bir ziyaretçinin reklamları tıklama oranı da bu sayede artmaktadır. Bir web sitesinin genelini inceleyen Google algoritmaları her konudan bahseden web sitelerini belirli bir gözle ele almaktadır. Ayrıca Adsense çöp reklam listesi arayışları da bu tür site sahipleri tarafından doğmuştur.

Oysa ki Adsense en çok kazandıran siteler şeklinde yola çıkmış olsalardı. İnanın onlarda kelime yerine kazandıran site arayışı içine gireceklerdi. Adsense en çok kazandıran siteler sorusuna yanıt olarak artık hemen hemen tüm Google Adsense reklamları yayınlayan web sitesi sahiplerinin bildiği gibi Sağlık, Tatil, Güzellik gibi kelimeler başı çekmektedir. Nedeni ise bu sektörlerin geçmişten günümüze reklam verme alışkanlıklarına sahip olmalarıdır. Buna kar oranlarının yüksek olması da sebep gösterilebilir.

Peki, Adsense en çok kazandıran siteler şeklinde yola çıkarsak her kelime için bir sitemi yapmalıyız? Evet. Bunun neresi kötü ki, her kapıdan kazanç elde edebilirsiniz. Belki en çok kazandıran siteleri arama motorlarında çıkma konusunda emek gerektirebilir fakat ya bunu başarırsanız!

Tecrübelerimize dayanarak belirtmeliyiz ki, onlarca her konudan bahseden bir web sitesinin geliri, bir konu ile ilgili, Adsense en çok kazandıran sitelerden biri olması durumunda onlarca siteden hem daha az trafik harcayarak hemde çok daha fazla gelir elde etmenizi sağlayacaktır. Adsense ile en çok kazandıran sitelerden birine sahip olmanız durumunda konuya bakış açınız değişecek, web sitenizi daha da geliştirmek için azimli bir çalışma içine gireceksiniz. Çünkü Adsense en çok kazandıran siteler, sürekli size kazanç getirecektir.

Adsense çok kazandıran siteler dışında kalan web siteleri, sürekli Adsense kazandın kelime arayışı içerisine girerek, belki yüksek trafik çekerek, bunun paralelinde daha iyi sunucular, daha fazla maliyet ile genel olarak bakıldığında sizden daha az kazanacaktırlar.

Google Adsense ile en çok kazandıran sitelerin sahibi olmanız dileği ile.

Tags: , ,

Yorumda Bulunabilirsiniz