Google Publisher Toolbar

Google Publisher Toolbar, Google tarafından üretilmiş, Google Adsense hesabı sahiplerinin hesaplarına web sitesi üzerinden giriş yapmadan kolay bir şekilde kazançlarını inceleyebilecekleri Chrome eklentisidir. Birçok Google Adsense hesabı sahibi gün içerisinde kazançlarını merak etmektedir. Her seferinde Google Adsense yönetim paneline girerek raporlar bölümünden kazançlarını incelemektedir.

Bir Google Adsense kullanıcısının yayınlamış oldukları reklamların akışlarını incelemesi, kazançlarını görebilmesi gayet doğal bir durumdur. Hatta bu izlenimler olası bir problemi önceden fark etmelerine de imkan sağlamaktadır. İşte burada Google Publisher Toolbar eklentisi kullanmış oldukları Chrome’un sağ üst köşesinde bir tıklama ile detayları verebilmektedir.

Google Publisher Toolbar ayrıca kendi sayfanızı incelediğinizde Google Adsense reklamları üzerinde her reklama özel bu gün, dün ve son yedi gün şeklinde detay sunmaktadır. Google Publisher Toolbar, browser üzerinde yük teşkil etmeyen oldukça kullanışlı bir Google Adsense hesap takip eklentisidir.

Google Publisher Toolbar, Chrome eklentileri sayfası üzerinden ücretsiz olarak indirilebilmektedir.

Tags: , ,

Yorumda Bulunabilirsiniz