Seo Adwords

SEO Adwords konusunu bilmeyen, Google reklamları vererek üst sıralarda çıkma konusunu bilmeyen reklam verenlerin ne derecede önemli bir konuyu atladıkları, bilmedikleri çok üzücü bir durumdur. seo danışmanlığıGoogle, arama sonuçlarında bir web sitesinin üst sıralarda bulunabilmesi için çeşitli kriterleri dikkate aldığı artık hemen hemen her web sitesi sahibinin öğrendiği bir konudur. Bu kriterler konuya hakim web tasarım firmaları tarafından bilinmektedir. Çeşitli firmalar web sitelerini nasılsa reklam vereceğim, ücretsiz arama sorgularında çıkmak kolay değil şeklinde bir yaklaşımla web sitelerini SEO kriterlerinden uzak bir şekilde yaptırmaktadırlar. Fakat SEO Adwords konusunun onlara ne kazandıracağını henüz öğrenmiş değildirler. Boşuna yüksek reklam maliyeti ödediklerini hatta kriterlere uymayan web sitelerinin bir süre sonra Adwords reklam sisteminden banlanacağını, ceza alabileeceklerini de öğrenmemişlerdir. Genelde ne yazık ki  bu konuyu Adwords reklam sisteminden ceza alan yada çok ciddi reklam maliyetleri ile karşılaşan web sitesi sahiplerinin öğrendikleri de bir gerçektir. Oysa ki SEO Adwords konusu, bir diğer ifade ile arama motorlarına uyumlu, optimize edilmiş bir web sitesinin reklam maliyetinin düşeceği, ücretsiz olarak birçok kelimede de listelenebileceği konusunda onları kimse uyarmamıştır. SEO kiriterleri genel anlamda web sistesinin hizmet verdiği konuyu detaylı açıklayan, hedef kelimelerde ne derece  hakim olduğunu belirten detayların bir bütünü denebilir. İçeriğinin ne olduğu belli olmayan bir web sitesinin arama motorları tarafından sunulması da pek mantıklı görülemez. Kriterlere arama motorları tarafından bir diğer bakış açısı da ne derece temiz bir yazılım kullanılmışsa web sitenizi inceleyen botlarımız daha az zaman harcar,  kısa süre içerisinde de sitenizi sorgularda yayınlar şeklinde değerlendirilebilir.

SEO Adwords teknikleri

SEO Adwords teknikleri belirli bir madde ile hedeflenerek işlem yapılmasını asla kapsayamaz, konuyu bir bütün olarak ele almak gereklidir. Tüm SEO kriterleri bilinerek bütün olarak belirli oranlarda kullanılması gereklidir. Kriterler açısından zengin bir web sitesi sürekli yükseliş ve istikrar getirecektir. Günlük yaşamak  yerine uzun vadeli bir kazanç elkde etmenizi sağlayacaktır. Birkaç daldan web sitesi yaptırarak zaman ve bedel harcamak Adwords reklam verenlerinin de bu konuyu bilmeyerek boşa geçirdikleri bir zamandır. Eskiden reklam veririm çıkarım mantığı günümüzde kontrol altında tutamayacağınız bir bütçe ile sürekli maliyet arttırımına gitmenize neden olacaktır. Kimi zaman bazı web sitelerinin Adwords reklamlarında sürekli ilk sıralarda görüntülenmesi rakipleri tarafından sinir bozucu olduğu da bilinmektedir. Ne kadar çok reklam parası veriyor dediğiniz o web siteleri aslında tahmin ettiğinizden çok daha az reklam maliyeti ile SEO Adwords kazancını yaşamaktadır.

SEO Adwords web tasarımı

SEO ve Adwords reklamları konusunda hakim bir web tasarım firması sizlere sadece reklam maliyeti konusu dışında web sitenizi ziyaret eden kişilerin web sitenizden ve hizmetlerinden memnun kalmalarını bu sayede de kazancınızın artmasını sağlayacaktır. Profesyonel bir web tasarım firması SEO konusunda neler yapılmasını bilecek, Adwords reklamlarını düşünmeden web sitenizi hazırlayacaktır. Bu şekilde hazırlanan bir web sitesi sonradan adapte edilen Adwords reklamları ile beklenilenin üzerinde bir kazanç elde etmenizi sağlayacaktır. SEO mantığı ve Adwords reklamlarına hakimiyeti sürekli bir kazanç sağlayacaktır.

Yorumda Bulunabilirsiniz