yeni 300×600 adsense reklam boyutu

adsense yeni 300x600 reklam boyutu

Adsense reklamlarında 300×600 reklam boyutu gelen yüksek talepler doğrultusunda kullanıma açılmak üzere. Adwords reklamları veren firma sahiplerinin ve Google Adsense reklamları yayınlayan web sitesi sahiplerinin yüksek talepleri üzerine Google 300×600 Adsense reklam boyutlarını devreye soktu. Birçok Google Adsense kullanıcısnın henüz fark etmediği yeni 300×600 Adsense reklam boyutu, aslında Adsense panelleri, reklamlarım, yeni reklam birimi bölümüne girdiklerinde zaman karşılarına çıkacaktır. Yeni bir boyut ile farklı düşüncelere, Adsense reklam yerleşimlerinde biraz daha zaman ayırmalarına neden olacağı bir gerçek gibi görülmektedir. Bu derece büyük bir Google Adsense reklam boyutu ile gelirlerin de bir o kadar paralel yükselmesi beklenilmektedir. Tabi ki ilk olarak Adwords kullanıcılarının bu yeni 300×600 reklam boyutu ile reklamları hazırlamaları zaman alacağı dikkate alınmalıdır. Bizler, genelde tasarımlarının sol tarafa doğru sıfırlanarak hazırlanan haber sitelerine yönelik olarak devreye sokulduğunu düşünüyoruz. Yine de bu yeni Adsense reklam boyutları denenmelidir.

Bilinen Adsense reklam boyutları dışında 300×600 Adsense reklam boyutları web sitelerine oldukça fazklı bir görünüm sağlayacağı kesin gibi görülüyor. Fakat bilinmedik bir Adsense reklam boyutu tasarımlarda oldukça kötü bir görünümde sergileyeceği gerçek.

Bakalım 300×600 yeni Adsense reklam boyutu ile ne kötü reklam yerleşimleri ile karşılaşacağız. Adwords reklam verenleri açısından bir süre çok talep edilmeyeceğini düşündüğümüz yeni Adsense reklam boyutları kısa süre sonra tercih edileceği fikrindeyiz.

Web sitesi ziyaretçilerinin de ilk aşamada bilinmeyen bir boyut karşısında Adsense reklamlarının daha fazla tıklanma oranına sahip olacağı da beklentiler arasında bulunmaktadır.

Tags: ,

Yorumda Bulunabilirsiniz